sobota 18. června 2016

Sama doma

Dlouhý seznam úkolů na dobu "sama doma" jsem rovnou zahodila.
Ráno jsem vstala ani nemůžu napsat v kolik hodin,ale řekla jsem si, že žádný spěch,honění se a dohánění všeho možného.
Látky čekají možná na večer, že do nich střihnu.Po dlouhé době by to už bylo třeba zase něco ušít.
Od 1.6. se snažím vzdělávat,ale jde to dosti těžko zvláště v oboru úplně odlišném než je šití a s ním věci spojené.Ani  výborná paní lektorka nezmůže nic,když to tam prostě není tak to tam není:-(Ale nevzdávám to.
Sluníčko mi dopřálo udělat konečně bezovku....
Neplánovaně jsem se pustila do zvelebování dalšího koutu naší zahrady.Pracuji na něm již druhým rokem a stále nejsem schopna to dotáhnout do konce...chybí pomocná ruka,která by odvalila mnou neodvalitelné kameny........
Trocha květin v truhlících a odpočívající pes mi dělají společnost při lenošení na zahradě v hamace:-)

Krásný slunný víkend všem a zdravím zbytek rodiny na Máchovo jezero kde si to určitě užívají...nikdo jim nestojí za zády a nehlídá kde co jim upadne od ruky,co mají a nemají dělat:-)

KDYBY MĚL NĚKDO NÁPAD JAK VYTVOŘIT KAMENNÝ STŮL, SEM S NÍM:-)možná dojde i na můj vysněný kamenný stůl

rozrůstající se živý plůtek z levandule

vše přijde zakryt geotextilií a na ni břidlice

aby práce nebylo málo nepotřebná hlína z terasovitých záhonů vytvoří postupně kamenný val

boj se zvířátky je neustálý ráno vytažená a ožraná sazenice dýně od koho?

zbytek kopretinové louky,bylinková spirála

2 komentáře:

  1. For your first deposit, BigSpin presents a 200% match as much as} $1,000. Their reload bonus applies to minimum deposits of $100, the place you get a 100 percent match with a max deposit of $1,000. They accept deposits and withdrawals from credit/debit cards, Moneygram, and cryptocurrencies. Players should note that some banking methods are subject to charges. 바카라 To make issues extra extensive, Ignition has a dedicated forum the place gamers can search assist from other seasoned gamers.

    OdpovědětVymazat
  2. Open Materials Platform Print third-party supplies on an industrial 3D printing platform with modular hardware and superior print settings. Partner Materials Discover pre-qualified supplies from main filament firms to discover new 3D printing applications. New moisture wicking underwear Applications Tap your revolutionary spirit and discover new 3D printing applications. Experiment with a wide range|a variety} of supplies and properties to understand your ideas.

    OdpovědětVymazat