středa 11. března 2015

Unavená

Anežka má trochu horší průběh...zvýšená teplota a neštovice všude:-( Během dopoledne usnula, teď také spí a kupodivu usnul i Vojtík:-))) Tak si dám kafíčko a nebudu nic dělat, i když plánů mám moooc. Ale to ticho už tu dlouho nebylo.
Další taštičky, švadlenkovské doplněné o korálky a velikonoční jak jsem si je nazvala ze včerejšího večera:-) Budou do sady s většími,ale trápí mě zipy.Na netu nevím kde nakupovat,tak vždy jedu do obchodu a tam v domění, že to je stejný odstín akorát jiná velikost....doma omyl dokonce jsem koupila 3 žluté a každý úplně jiný:-((


doplnění ozdůbek na zipy

veselé velikonoční barvy???
Anežka v jediné košili po bráchovi,převlékání triček nám dělá problém s tolika neštovicemi


6 komentářů:

 1. At je brzy lépe!Alex měl také hodně .-(pomáhala koupel v slabém hypermanganu,Nesušit jen přehodit osušku.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za radu.Ten jsem používala po porodu do koupele.Snad to bude lepší.Někdo radil i ovesné vločky,ale to se mi moc nezdá v tom jsem koupala při ekzemu.

   Vymazat
 2. Pane jo, ty už jsi taštičkový profík:-)
  Zipy zkus u Stoklasy:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Tam jsem koukala a asi to vyzkouším.I když mi přišel malý výběr v těch co používám:-)Asi jsem moc náročná.Ale děkuji za komentík.

   Vymazat
 3. Ať je Anežce líp! A jinak super taštičky...

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju.Dnes 4 den a opět noc plná breku...dnes se to snad zlomí a zastaví.I když se sypou ještě 5 a 6 den.No to už nevím kde by se našlo místo.Díky za podporu.

   Vymazat