úterý 24. března 2015

Příprava

Příprava na nedělní dílničky vznikla z iniciativy Vojtíka, žadonil, že to chce zkusit doma.Pomáhal děrovat kytičky na dozdobení a nastřihl si stojánek, já ho pomohla sešít...jednoduché rychlé a krásné...držet se barvy travičky nemusíme můžou být stojánky různobarevné jako velikonoční vajíčka:-)
Sova najedou byla ani nevím jak...během pár chvil co jsem tu řešila pojišťovnu...

Kosmetická taštička pro maminku manžela na dovolenou...zkouška dvojí kočárkoviny. Bavlněné se šijí lépe jsou přizpůsobivější.....pro sebe také jednu chystám.
Těším se ža mé výrobky budou zdobit moje cedulky. Již brzo budu mít své logo...pilně na něm pracuje ORINGLE ještě se tomuto pro mě velkému kroku vpřed dostane zvláštního příspěvku .Prozatím tímto děkuji Petře za trpělivost a plnění mých přání.loňské vajíčko od mé sestry
 


sova


udržet pořádek jsem už vzdala,ale toto je prý bouda pro psa:-)
rád si zalézá pod postele dětí,tak mu udělal Vojta stěny...3 komentáře:

  1. vsetko je super a drobec je vlemi sikovny .....
    Mirka

    OdpovědětVymazat
  2. Sponsor additionally reserves the best to publish prize winners’ names in a winner listing. Any participant who violates the Rules shall be declared ineligible. Multiple Accounts linked to the identical participant shall be disqualified. Under no circumstances shall a participant enable or allow another particular person or third celebration to take part within the Game or use such participant’s Account in any way. If a dispute outcomes as to the id of a Game participant, it is going to be|will in all probability be} determined to be the approved Account holder for the Account from which the Game play occurred. Play of Games via a bot or another 바카라 사이트 automated means shall be deemed void if discovered.

    OdpovědětVymazat