úterý 23. září 2014

Narozeniny

Dnes jsem si dopřála krásný narozeninový dárek v podobě šicího stroje už kapku profi.To se bude šít samo:-)Za týden si pro něj dojedu.
Jsem bez dětiček jako každé úterý, nutný nákup je už za mnou a pár hodiny na relaxační šití přede mnou, ještě na mém funkčním starém stroječku....pak nastane otázka kam s ním?Mám hroznou vlastnost vše skladovat nic nedat neprodat.....ono se to bude hodit.Tak ho hezky zabalím a uklidím na půdu nebo vemu do školy na kroužek šití...bude tam mladík ve svých 22 letech oproti těm 40 ti letým staříčkům:-) Krásný den všem


7 komentářů:

 1. Luci vše nej ♥
  Stroj sis vybrala dobře, taky mám Horizon:-))
  Jo a s tím skladováním jsem na tom úúúúplně stejně:-))))
  Ajka

  OdpovědětVymazat
 2. já mám stroje zatím 3 a všechny na stole... ale už vlastníme kromě těch mých 8 dalších počínaje šlapacím, přes Neckermanna z roku 55 (a stále funkčního a jak se na chatě hodil) přes x dalších modelů. Ale i tak se k většině těch "starých" občas vrátím. Taková Veritaska prošije to, co moderní stroj ne.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Teda tak to si musí přečíst můj manžel....ve sklepě schovávám krásného stařečka sice nefunkčního,ale chci ho zprovoznit a na něj postavit ten nový:-)manžel nemá pochopení pro krásu starých věcí a jejich hromadění:-)

   Vymazat
 3. Lucko,tak takový dárek jsi opravdu zasloužíš,jsi šikulka....tak hodně našitých kilometrů:-)
  Jitka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. To se krásně čte...po super cvičení mám ještě hodně pozitvní myšlení tak se tak vznáším:-) a nemůžu dočkat příštího týden na ten nový zázrak....

   Vymazat
 4. Týýýýý jo, ty se máš! :-) Tak se pak nezapomeň pochlubit novými výrobky a poreferovat, ajk jsi spokojená. Také bych brala, ale zase tolik nešiju..... takže si ho zatím tolik nezasloužím.

  OdpovědětVymazat