pondělí 15. července 2013

Čekání

Včerejší den byl trochu chladný, ale i přesto jsem si dali oběd na terase a čekali na balíkovač. Už od loňského podzimu na něj Vojtík netrpělivě čeká. Mezitím jsem prošla zahradu a trošku fotila.

bylinková spirála ,kozlík lékařský

muchovník


cuketa snad si ji nedají lsimáci

mandala z vyvýšených záhonůoregáno,šalvěj,tymián,saturjeka,měsíček

kde je balíkovač?


slunečnice,hledíky,afrikány,máta

lichořeřišnicc,už aby červený květ rozkvetl


afrikány údajně tento druh ozdravuje půdu od háďátka,ale já je mám hezky pohromadě aby odolaly slimákům

žlutá kopretina

zákoutí u poplenice

čekanka....letos nahrazuje loňskou krásu divizen


kde je ten balíkovač?

dočkal se

mami rychle foť

6 komentářů:

 1. Odpovědi
  1. Já také jak svojí zahradou,tak tou Tvojí chalupovou:-)))Není snad jediný den kdy si prostě nevyjdu jen tak do zahrady.Teď opravdu jen chodím a držím se abych něco nedělala, záda jsou prevít a teď tedy bolí mooooc. Trochu jsem to s pracemi přehnala.

   Vymazat
 2. Říkala jsem si, jaký balíkovač, a už chápu :-) Zahrada je nádherná, obdivuju ji pokaždé, když si otevřu váš blog ... (a trošinku závidim :-) )

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. No to mi nedošlo,nevím jak se tomu jinak říká...VOjta je na ně ujetej.Kdyby bylo na něm má celou sérii od Deera,ale dům není nafukovací,tak to usměrňujeme.Děkuji za lichotku k zahradě, moc ráda to slyším...přece jen jsem asi trošku "divná"v očích sousedů, když to tu mám tak trochu zarostlé:))))ale na to jsem se těšila už od první zasazené rostlinky.

   Vymazat
 3. Bylinková spirála je parádní! Muchovník neznám a cuketama bych se u nás nikomu nezavděčila:-)) Ale ty tvoje vypadají pěkně:-)
  Ajka

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za milý komentář....muchovník sice není původní,ale hodí se do přírodní zahrady a každý jedlý keř je paráda.Chuť plodů je taková švestkovo nějaká....Cukety teď hlavně konzumuje Anežka dávám jí to do každého příkrmu.Konečně budou vlastní ne kupované.

   Vymazat