pondělí 1. dubna 2013

Těstoviny

Po došití asi 60ti kousků těstovin jsem si řekla, že na dětské vaření se možná vyplatí dát dítku opravdové kupované mašličky:-))))ale zkusila jsem to.


6 komentářů:

 1. 60 kousků??? To musí bavit :-) Nebo že bys neměla co dělat? :-))) Krásné velikonoce všem - taky si jdeme postavit sněhuláka.

  OdpovědětVymazat
 2. No mám tu mamku přes velikonoce, tak si to můžu dovolit:-)chystám se na masíčko a knedlíky...aby mohl Vojta hostit více lidí:-)a těstovinky budou spíš na efekt do kuchyňky do poličky:-)příští týden očekávám novou zásilku plsti..ono z jedné A4 se toho moc neudělá...tak toho navařím více ať mám co pro sousedovic holky a tak jako dárky do zásoby....snad to ocení já bych si s tím hrála klíďo a jde mi to hlavně lépe než vaření opravdové na ot jsem dosti levá a celkem i líná:-(((

  OdpovědětVymazat
 3. Musím říct, že smekám...to kuřátko je úchvatné...mohla bych Vás poprosit o střih? Zcela jistě bych měla úspěch nejen u mého syna, ale i u jeho malých kamarádek:-)

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuji za komentář.Ráda střih pošlu,podařilo se mi ho oskenovat,ale nejsem zase takový počítačový mág, takže to neumím vložit na své stránky jako odkaz na návod a střih,ale pracuju na tom...než to dopracuju tedy spíš můj manžel,který na to nemá čas,tak poprosím o Váš e-mail a pošlu.Hezký den

   Vymazat
 4. Luci, moc děkuju, jste hrozně rychlá :-) mailík je: vospelova@gmail.com Ještě jednou děkuji a pěkný den! Veru

  OdpovědětVymazat