středa 6. února 2013

útržky z posledních dnů

Poslední dny jsou u nás ve znamení nemoci,ale naštěstí nic vážného jen do školky Vojtík nechodí a já doma se snažím vyplnit chvilky" nic nedělání" něčím užitečným a stále šiju míčky.Nějak mě to chytlo:-)))Dá se od toho odbíhat k dětem a rychle je to uklizeno....


 Vojta má konečně kapsář na svém místě u postele a mně nebaví koukat na bílou zeď v hracím koutku,takže musím pospíšit s novým kapsářem a došít ho.


 Také jsem si udělala radost v podobě látek od jedné maminky,které ležely dlouho ve skříni,tak se přemístily ke mně:-)))snad z nich něco brzo bude.

Dnes jsme šli na chvilku na bob u domu,Anežka chrupla v kočárku, ale jen chvilku nějak jí to poslední dobou nejde to spaní...asi nechce nic zameškat z dění kolem ní tak nespí.3 komentáře:

 1. Jé, tolik krásných věcí dnes! Míčky a kapsář jsou super, já už se tak těším na nový pokoj pro holky (kdovíkdy, možná letos). A látky - nádhera, to se bude šít. A taky závidím sníh. U nás si ze včerejší procházky Johanka na botech donesla jen bláto a psí h.... :-)
  PS: A ten dům - chjo!

  OdpovědětVymazat
 2. Tolik nádherných láteček, tak jsem zvědavá ... :-)
  Ale nějak mi někdy uniklo, změna "barvy" domečku :-)

  OdpovědětVymazat
 3. To jsou nádherný látky, Nevíte náhodou kde je paní sehnala?? Kdyby jo dejte prosím vědět na pavlahabova@seznam.cz podobné už dlouho sháním a nedaří se :-(

  OdpovědětVymazat